STAFFORD HOUSE

Stafford HouseStafford House 1952 yılından beri 60 yıllık tecrübesiyle yüksek kalitede eğitim vermektedir.

İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek amacıyla evinizden bu kadar uzağa giderken, sizi sürekli motive edecek kaliteli bir dil okulu seçmeniz oldukça önemlidir. Stafford House Dil Okulu’nu tercih ederek tamamen odaklanmış ve destekleyici bir öğrenim ortamıda bu imkanların tümünü bulabileceksiniz. Tüm Stafford House çalışanları öğrenmenize yardımcı olmak ve eğitim süreniz boyunca sizleri mutlu ve sağlıklı kılmak için elinden geleni yapmaktadırlar. Uzun vadede sizler için çok büyük önem taşıyan ve gerçek hayatta kullanabileceğiniz iletişim becerileri üzerinde yoğunlaşmaktadırlar.

1952 yılından bu yana, düzeyiniz ve hedefiniz ne olursa olsun İngilizce dil öğretimi konusunda uzmanlık seviyesinde hizmet sunan Stafford house; güçlü akademik yönetimi ve özel yapılandırılmış müfredatı, İngilizce dili öğretim becerisine sahip eğitmenler, oralama 12 kişilik, aydınlık ve modern sınıfları, bilgisayar laboratuvarları ve teknolojik imkanlarıyla başlangıç düzeyinden uzmanlık düzeyine kadar tüm düzeylerde eğitim sunmaktadır.

Akreditasyonlar: British Council, ACCET, English UK, English US.

Stafford House bünyesinde verilmekte olan kurs tipleri:
  • General English
  • Intensive ve super English
  • Business English
  • English for Exams ( IELTS, Cambridge ESOL)
  • IELTS
  • One-to-one

Stafford House’ın eğitim verdiği şehirler:

Staffor House – Brighton

Stafford House – Canterbury

Stafford House – Londra

Stafford House Dil Okulları’nın eğitim verdiği diğer ülkeleri görmek, okul hakkında daha detaylı bilgi almak için Stafford House Dil Okulu sitesini ziyaret edebilirsiniz.