INTO Dil Okulları

intoINTO Merkezler, İngiltere’deki partner üniversitelerin içerisinde bulunan, yüksek akademik kaliteye ve standartlara sahip bir okuldur. INTO Şubat 2006’da University of East Anglia, University of Exeter, Newcastle University, Glascow Caledonian University ve University of Manchester ortaklığında beş merkezde kurulmuştur. INTO partner üniversiteleri, INTO’nun yüksek akademik standartlarını sağlamak ve tüm akademik kurslarını düzenlemekle yükülüdür. INTO üniversitelerinde foundation ve A-level gibi üniversite hazırlık programları, lisans programları, yüksek lisans programları ve İngilizce dil kursları bulunmaktadır. İngiltere’de çok az sayıda kampüs içerisinde di eğitim veren kurum bulunmaktadır. Bu da INTO’yu çok avantajlı bir konuma taşımaktadır!

INTO partner üniversitelerinin heosi uluslararası alanda yüksek kaliteye sahip okullardır. INTO’yu seçen öğrenciler kütüphane, spor faaliyetleri gibi pek çok üniversite imkanlarından faydalanmaktadırlar. Aynı zamanda okulun öğrenci kulüplerine de katılarak eğitim aldığınız süre boyunca yepyeni bir ortamda sağlayabilirsiniz.

INTO öğretmenleri oldukça iyi eğitimli ve aynı zamanda üniversite yerleştirme konusunda ululararası öğrencilere yardımcı olmak konusunda yeterli tecrübeye sahip kişilerdir. INTO  İngiltere’deki 97 top  üniversiteye öğrencilerinin yerleşimini yapmaktadır. İngilizce eğitim adıktan sonra üniversiteye devam etmek isteyen öğrenciler için INTO çok doğru bir tercihtir!

INTO okulları’nda verilen dil eğitimiyle öğrencilerin İngilizcesinin geliştirilmesinin yanı sıra onların düşünme, araştırma ve bağımsız öğrenme becerilerinin de geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Eğitimler son model teknolojiye uygun sınıf ve laboratuvarlarda verilmektedir.

Akreditasyonlar: British Council, ACCET, English UK.

INTO bünyesinde verilmekte olan İngilizce kursları:
•Akademik amaçlı İngilizce
•Pre-Sessional English
•Genel İngilizce
•Subject and Language Integrated Summer Courses
•Study Abroad with English
•Sınva Hazırlık kursları
•Tailor-made Courses

INTO dil okullarının buluduğu şehirler:

INTO – Cheltenham

INTO – Exeter

INTO – Londra

INTO – Manchester

INTO – Newcastle

INTO – Norwich

 

INTO  Dil Okullarının diğer ülkelerdeki merkezlerini görmek ya da da okul hakkında daha detaylı bilgi almak için INTO Dil Okulu sitesini tıklaabilirsiniz.