EUROCENTRES Dil Okulları

EurocentresEurocentres son 60 yılda kendie özgü yenilikçi başarı sistemini geliştirmiştir. Kapsamlı deneyimler en iyi öğrenim sürecinin öğrencilerin münferit bir şekilde desteklenmelerinde ve güçlü, zayıf yanlarının bilincinde olduklarında geliştiğini göstermiştir. Bu sebeple eurocentres başarı sistemi kişiselleştirme ve özelleşme üzerine kurulmuştur. Eurocentres dil eğitimi alanında lider olan ve bu alanda sık sık Avrupa Konseyi üyelerine danışmanlık hizmeti veren bir dl okuludur.

Eurocenters dil okulları eğitim aldığınız ülkede sizi evinizde gibi hissettirmek için birinci sınıf konaklama seçenekleri sunmaktadır. Kalmak için bir ailenin evi, öğrenci evi, bir otel ya da misafirhaneden hangisini seçerseniz seçin Eurocentres tarafından belirlenen yüksek kalite standartlarının her zaman sağlanacağından emin olabilirsiniz.

Euorcentres kalite sistemi, uluslararası uzmanların yardımıyla oluşturulmuş ve öğreniminizi en etkili şekilde yapabileceğinizi garantilemektedir. Güvenli ellerde kolayca dil öğrenebildiğinizi gördüğinizde siz de mutlu olacaksınız.

Okulun akreditasyonlar şu şekildedir: British Council, ACCET, NEAS, ACELS, Languages Canada, FELTOM, FLE, EAQUALS, Institudo Cervantes Centro Acreditado, English UK, Quality English, MEI.

Eğitim verdiği şehirler:

EUROCENTRES – Bournemouth

EUROCENTRES – Bighton

EUROCENTRES – Cambridge

EUROCENTRES – London

EUROCENTRES – London Eltham

Sunulan Programlar:

EUROCENTRES Dil Okulları’nın egitim verdiği diğer ülkeleri görmek  ya da daha detaylı bilgi almak için EUROCENTRES Dil Okulları sitesin ziyaret edebilirsiniz.