ANGLO CONTINENTAL Yaz Okulları

Anglo-Continental-Bournemouth1Anglo Continental Dil Okulu İngiltere’nin en güvenli yerlerinden biri olan Bournemouth’de bulunmaktadır. Anglo Continental 10-15 yaş aralığındaki öğrencilere hem ingilizce öğrenebilcekleri hem de birçok ektiviteyle eğlenebilecekleri Young Learners yaz okulu programını sunmaktadır. 60 yıllık tecrübesiyle Anglo Continental, çocuklara ingilizceyi profesyonel öğretmenlerle ve en iyi koşullarda öğrenebilcekleri ortamlar sunar. Kurslar değişik yaş gruplarının ilgi ve alakalarına göre hazırlanmış olup neşeli ve kaliteli sınıf ortamlarıyla kalıcı bir öğrenme sağlamaktadır. Anglo Continental her seviye için eğlenceli kurslarla ingilizce öğrenme imkanı, uzmanlar gözetiminde spor faaliyetleri ve geziler, kaliteli ve dikkatlice seçilmiş aile ya nı konaklamalar sebebiyle oldukça tercih edilen bir okuldur.

Anglo Continental Young Learner programını Wimborne Road Center ve Parkstone Center olmak üzere iki merkezde gerçekleşmektedir. İki merkezde de gerçekleştirilen birçok aktivite bulunmaktadır.

Bunlar;

Walking tour of Bournemouth, mini golf, volleyball, football, tennis, rounders, basketball, badminton, swiming, table tennis, ıce skatig, treasure hunt, anglo olympics, photography challenge, movie making, Bournemouth Oceanarium, Bournemouth cinema, five-a-side football, team games, summer fete, summer ball, talent show, Anglo party, Anglo casino, shopping trip, disco, arts and crafts, beach games, quizzes, indoor games, ten-pin bowling, ceramic art, fun challenges, dancing, cake making competition, capture the flag, british party games, laser quest, drama workshop..

Anglo Continental aynı zamanda ailelerin ve çocuklarının beraber katılarak ingilizce eğitim alabilecekleri Parent and Child programını organize etmektedir.

Kurs Tarihleri:

3 Haziran – 24 Ağustos 2012 (yaş aralığı 13 – 15)

17 Haziran – 24 Ağustos 2012 (yaş aralığı 16 – 19)